ברוכים הבאים למקור המידע המקיף,
המעודכן, והנגיש ביותר על תאילנד!

האתר הוקם במטרה לרכז עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני, במהלך או בעת תכנון טיול לתאילנד. בין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, טיול רומנטי, חוויית אקסטרים או גילוי של תרבויות אחרות, האתר הזה נולד בשבילכם.

יצאתם לטיול? אתם באחד המקומות היפים שראיתם בחייכם ועדיין לא יודעים מה כדאי לעשות שם? לאן עוד ללכת? איפה כדאי לאכול? דרך האתר תוכלו לסנן את החיפוש כך שיתאים לאופי הטיול ולצרכים שלכם ולקבל את ההמלצות הכי רלוונטיות והכי שוות בדיוק לכם.

ריכזנו עבורכם את כל ההמלצות והטיפים שרק בעלי ניסיון או אנשי מקצוע יוכלו לשתף – הספקים המומלצים, האטרקציות השוות, בתי המלון, המסעדות וכל מה שתרצו לדעת או להזמין.

מה תוכלו למצוא באתר?

איך להתחיל?

אם זה ביקור ראשון שלכם בתאילנד, אנחנו ממליצים להתחיל באחד מעמודי הקטגוריה הרלוונטיים לסוג הטיול שאתם מתכננים: תאילנד למשפחות, תאילנד לזוגות, תאילנד לצעירים, תאילנד לגיל השלישי, משם המשיכו לעמודי המקומות המומלצים שלנו, כדי לבחור את היעדים שמתאימים לחופשת החלומות שלכם – בין אם אתם מתכננים לעבור בין כמה מקומות או להשתקע ביעד אחד. לבסוף, קראו את האינפורמציה החשובה בלשונית מידע חיוני כדי להיערך נכון לטיול שלכם מבחינת חיסונים, התניידות בתאילנד, סים ותקשורת, כשרות וטיסות פנימיות.

אבל הכי פשוט – הכניסו את האינפורמציה שלכם במערכת החיפוש שלנו – איזה סוג מטיילים אתם, באיזה איזור אתם רוצים לטייל ומה האינפורמציה שאתם רוצים לקבל ותנו לנו לקחת את זה מכאן. כל ההמלצות, הטיפים והקופונים יחכו לכם בתוצאות.

רוצים לקבל עוד מידע? עזרה בתכנון מסלול? להזמין אטרקציה? צרו איתנו כאן ונחזור אליכם בהקדם!