סימים ותקשורת

סימים ותקשורת

תשתיות התקשורת בתאילנד מפותחות מאוד. כמעט בכל בית מלון, גסט האוס או מסעדה יהיה חיבור WIFI ללקוחות. ועדיין, רב המטיילים ירצו גם אפשרות לתקשורת סלולרית בזמן הטיול.
יש שלוש אפשרויות לתקשורת סלולרית בזמן השהייה בתאילנד - קניית חבילת גלישה ושיחות מישראל, קניית סים מקומי או שמירה על מספר הטלפון הישראלי על בסיס קווי תקשורת מקומיים דרך חברת Spikko.
אם אתם מעוניינים לרכוש חבילת גלישה ושיחות כבר מישראל - פנו אל חברת הסלולר שלכם ובקשו את ההצעה המתאימה לכם. במאמר הזה נספר לכם איך ואיפה לרכוש סים מקומי בתאילנד ואיך אפשר לשמור על המספר הישראלי בשימוש קווי תקשורת מקומיים.

סים תאילנדי

בתאילנד יש שלוש חברות תקשורת מקומיות שניתן לרכוש דרכן חבילות של שיחות וגלישה סלולרית:

  • חברת True - חברת הסלולר הגדולה והמומלצת ביותר בתאילנד.
  • חברת Dtac.
  • חברת AIS.

את הסים כדאי לרכוש כבר עם הנחיתה בשדה התעופה בבנגקוק. אם לא הספקתם לקנות את הסים בשדה, תוכלו לקנות סים מקומי בכל אחד מחנויות הנוחות בתאילנד (7/11 או פאמילי מארט). בחנויות אלו תוכלו גם להטעין את הכרטיסים בחבילות נוספות אם החבילה המקורית הסתיימה לכם.

אפשרות נוספת היא לרכוש סים או לקבל שירות בנקודות המכירה של המפעילות הסלולריות. אותן תוכלו למצוא במרכזי קניות וקניונים. חברת True המומלצת מפעילה גם רשת של בתי קפה בתאילנד אשר גם בהם ניתן לקבל עזרה בכל הנוגע לתקשורת הסלולרית.

איזו חבילה כדאי לקנות?

מחירי החבילות נעים בין 300 ל-1000 באט.
בדרך כלל, חבילת גלישה של 4-5 GB תספיק לטיול של כארבעה שבועות, בהנחה שאתם מקפידים להתחבר לWIFI במקומות שהוא זמין.
שיחה מקומית עולה באט אחד ובינלאומית כ-4 באט, כך שאין צורך להטעין את הסים ביותר מ-100 באט. בכל מקרה, תמיד אפשר להטעין את הסים בעוד זמן שיחה או גלישה בחנויות הנוחות.
ניתן לבדוק מה מצב יתרת השיחות שלכם על ידי חיוג #123 מהמכשיר בו התקנתם את הסים המקומי.
שימו לב שאמנם מספר הטלפון שלכם משתנה עם הסים המקומי, אבל האפליקציות עדיין מזהות את המספר הישראלי שלכם. אם בעת החלפת הסים תקבלו הודעה שתשאל אם להשתמש באנשי הקשר של הסים החדש, תבחרו "לא".

Spikko - לשמור על המספר הישראלי עם תשתית מקומית

אם חשוב לכם לשמור על המספר הישראלי (לקבל ולהוציא שיחות ממנו) ואתם עדיין רוצים להשתמש בתשתיות מקומיות, ניתן להשתמש בשירותים של חברת Spikko.
מזמינים את השירות, בעלות של 140 ש"ח כבר מישראל, כשמגיעים לתאילנד רוכשים סים של חברת True ואותו צריך להטעין. לאחר הטענת הסים החדש יש ליצור קשר עם חברת Spikko לצורך מיזוג המספרים.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לחברה: https://secure.spikko.com/

ההמלצה של THAI4U:

האפשרות של שימוש בסים מקומי היא הזולה והיעילה ביותר. היא תאפשר לכם להיות זמינים ולתאם תוכניות עם כל נותני השירות המקומי במחיר אפסי, ועדיין להיות זמינים לאנשי הקשר בארץ באמצעות הוואטסאפ. ​

לרכישת ביטוח מסוכן מצטיין שיהיה שם עבורכם 24/7

מאמרים אחרונים בבלוג

Phuket Cafe View Point

Ma Doo Bua

הבודהה הגדול

עשו לנו לייק והשארו מעודכנים

דילוג לתוכן