צ’אנג ראי

חיפוש מותאם אישית

קהל יעד
קהל יעד

צ’אנג ראי

אזור צ’אנג ראי נקרא גם משולש הגבולות, משום שהוא נמצא בצפון תאילנד, על הגבול עם מיאנמר ולאוס.
צ’אנג ראי קטנה מצ’אנג מאי וגם צפונית לה. אמנם יש בעיר נקודות עניין שכדאי לבקר בהן כמו המקדש הלבן, הבניין השחור, מגדל השעון ושוק הלילה, אבל היא בעיקר נחשבת לנקודת מוצא טובה לטיולים בסביבה שלה.

בסביבה הקרובה תוכלו לבקר בגן החיות המקומי שהוא בעצם שמורה שמטרתה לאפשר לבעלי חיים נדירים להתרבות. בגן החיות נמצאים גם הגנים של המלכה האם – גן עצום סביב הוילה המלכותית ובו שפע של צמחיה וערוגות של פרחים וסלעים. תוכלו לטייל בשמורה הלאומית “Lam Nam Kok” – לרחוץ במים הקרים של המפלים ואז להתחמם באחד מהמעיינות החמים שבשמורה.

אבל לאיזור משולש הגבולות מגיעים כדי להנות מביקור בשלוש מדינות שונות. הפלגה על נהר המקונג תאפשר לכם גם להנות מנוף נהדר, אבל גם מ”קפיצה” לביקור במיאנמר, בורמה ולאוס. קחו בחשבון שבטיול מהסוג הזה, תצטרכו לשמור על הדרכונים זמינים כי זה אולי לא ירגיש ככה, אבל בהחלט תעברו גבול למדינה אחרת.
ניצלתם את השהות שלכם בצ’אנג ראי לבקר בעוד שתי מדינות? קבלו בונוס, והפעם בלי לעבור גבול. מערבית לצ’אנג ראי נמצאת העיר Mae Salong. העיר נוסדה על ידי חיילים סינים שהובסו על ידי צבא מאו ועד היום היא שומרת על אופיה הסיני. במיי סלונג השפה המדוברת היא מנדרינית, האוכל סיני והארכיטקטורה סינית. תוכלו להתרשם ממטע התה ומהחוויה של תרבות סינית בתאילנד.
לצ’אנג ראי אפשר להגיע בטיסה או בנסיעה. יש מספר טיסות ביום של חברות תעופה שונות שיוצאות מבנגקוק. הטיסות מגיעות לשדה התעופה שליד העיירה וממנו תצטרכו לקחת טוק טוק או מונית לעיירה. טיסות נוספות לצ’אנג ראי יוצאות מצ’אנג מאי ואפילו מפאי (בעונה).
באוטובוס אפשר להגיע מבנגקוק (נסיעה של כ-12 שעות) אבל רוב המבקרים יגיעו מצ’אנג מאי (נסיעה של שלוש שעות בנוף מטורף).

מלונות בצ’אנג ראי

Booking.com

מאמרים אחרונים בבלוג

jungle club מסעדה בקוסמוי

Jungle Club

Ma Doo Bua

Splash Beach

עשו לנו לייק והשארו מעודכנים

דילוג לתוכן